Penzion Broumov Zámeček
 
ADRESA Penzion Zámeček
Janovičky 62
Broumov 55001
Česká Republika
Pension-Broumov-Zamecek@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s
Penzion Zámeček ubytování Broumov Aktuální počasí skoro zataženo
Penzion Broumov Zámeček - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Broumov Zámeček - disponuje restauracíPenzion Broumov Zámeček - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Broumov Zámeček -  je k dispozici připojení na internetPenzion Broumov Zámeček -  je k dispozici letní terasaPenzion Broumov Zámeček - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Broumov Zámeček - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Broumov Zámeček - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Broumov Zámeček - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Broumov Zámeček - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion Zámeček / Broumov

Penzion Zámeček se nachází v Chráněné krajinné oblasti Broumovko, v rekreačním středisku Janovičky. Janovičky jsou dnes typickou rekreační osadou, která se leží na hranicích s Polskem ve výšce 660 m nad mořem. Tato poloha zajišťuje čisté a klidné prostředí vhodné k celoroční rekreaci pro rodiny v penzionu Zámeček i pro jednotlivce i větší skupiny. Otevírá se odtud krásný pohled na Broumovskou kotlinu, Broumovské stěny a při pěkném počasí i na Krkonoše (Černá Hora, Sněžka).

Penzion Zámeček v Janovičkách ubytování
Penzion Zámeček v Janovičkách nabízí 14 standardních pokojů, kde 8 je dvoulůžkových, 4 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje. Dále jsou nabízeny 2 prostornější junior suites pro dvě osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. Celková kapacita lůžek činí 40 osob. WIFI připojení je samozřejmostí.

Penzion Zámeček ubytování v Janovičkách gastronomie
Kulinářský zážitek budou mít hosté janovičského penzionu v restauraci o kapacitě 40 osob, která Vám nabízí speciality české i světové kuchyně. Vynikající jídlo spolu s nadstandardní obsluhou je zárukou vaší spokojené návštěvy. Penzion Zámeček nabízí také pořádání firemních akcí, svateb, večírků či narozenin. K dispozici je také salónek pro 25 lidí. V letních měsících je otevřena terasa s krásným výhledem na panorama Broumovska.

Ubytování v Janovičkách penzion Zámeček okolí
Nedaleké okolí nabízí pestré možnosti k vycházkám: Javoří hory, Adršpašsko-teplické skály s jezírkem a vodopády, rozhledna na nejvyšší hoře Javořích hor, Ruprechtickém špičáku, Babičino údolí, Broumovský klášter a mnoho dalších. Pro milovníky horské cyklistiky je v okolí několik značených cyklotras. V zimě se Penzion Zámeček a okolí mění v romantickou zasněženou krajinu. Hosté mohou využít lyžařských vleků vzdálených cca 100 m od penzionu a také turistických cest pro běžkování.